Ekologia
 INFO BRC
 Coś na poprawe humoru


INFO BRC


Informacje ogólne

M.T.M. Sp. z o.o. to włoska firma z siedzibą w Cherasco (Cuneo) posiadająca prawa do znaku towarowego BRC Gas Equipment. Jest ona światowym liderem w produkcji i sprzedaży komponentów oraz kompletnych systemów zasilania gazem. Firma M.T.M. - BRC Gas Equipment powstała w roku 1977 i od tego czasu nastapił jej dynamiczny rozwój. W ciągu kilku lat stała się jednym z najważniejszych producentów systemów wykorzystujących paliwa alternatywne. Pierwszy etap rozwoju firmy związany głównie z produkcją wielozaworów - zakończył się w latach osiemdziesiątych, od kiedy to M.T.M. - BRC Gas Equipment rozpoczeła produkcje pełnej gamy produktów GPL/metan, lokując się tym samym w światowej czołówce technologicznej. Dzieki temu juz w roku 1991 firma sprzedała pierwszy elektroniczny system kontroli spalania, a w 1996 - pierwszy włoski system wtrysku fazy lotnej GPL i CNG. Obecnie firma zatrudnia 250 osób pracujących w trzech fabrykach, które zajmują powierzchnie całkowitą 29.000 m2. Dzięki sieci dystrybucji złożonej z ponad 100 przedstawicieli działających w ponad 60 krajach marka BRC osiągneła duże znaczenie zarówno we Włoszech, jak i na rynkach miedzynarodowych. 25 lat doswiadczeń, ciągłych badań i poszukiwań nowych rozwiązań technicznych oraz dbałość o klienta i wysoki poziom wyszkolenia instalatorów, pozwoliły firmie cieszyć się szacunkiem klientów i uzytkowników naszych systemów.


Nasze produkty

M.T.M - BRC Gas Equipment produkuje pełną game systemów konwersji w samochodowych systemach zasilania GPL/metan, które mogą zaspokoić wszelkie wymagania rynku: począwszy od prostych systemów do pojazdów gażnikowych, przez wysoko wyspecjalizowane systemy w pojazdach spełniających norme Euro IV, a kończąc na samochodach wyposażonych w diagnostyke OBD. Na szczególną uwage zasługuje system sekwencyjnego wtrysku fazowego Sequent: nowoczesny i dopracowany system wtrysku gazowego BRC - innowacyjny pod względem łatwości instalowania i kalibracji, stosowany przez wielu producentów samochodowych, którzy docenili jego wysoki poziom technologiczny i wyjatkowe właściwości.Wszystkie produkty marki BRC są tworzone i unowocześniane dzięki wykorzystaniu najnowszych metod badawczych (np. projekt najnowszej generacji CAD - 3D, laboratoria do prób statycznych i dynamicznych, stanowiska do testowania pojazdów oraz do badań emisji wyposażonych w system analizy modalnej). Wszystkie produkty BRC Gas Equipment produkowane są w oparciu o normy jakości UNI EN ISO 9001:2000, posiadają homologacje zgodne z obowiązującymi przepisami (R67-01, R110 oraz ISO 15500) i odpowiadają regulacjom Wspólnot Europejskich na temat emisji spalin (EuroIII i EuroIV) oraz zgodności elektromagnetycznej. Na użytek konwersji samochodów pracuje również duże centrum instalacyjne, w którym - przy zachowaniu typowo przemysłowych kryteriów jakości - obsługiwana jest seria pojazdów bi-fuel wielu znanych firm.Filozofia produkcji
Dynamiczny rozwój i pełny sukces zapewniły firmie M.T.M. - BRC Gas Equipment strategie, które pozwoliły zintegrować w ramach jednej firmy działania z zakresu projektowania, doskonalenia oraz produkcji wszystkich komponentów niezbędnych do konwersji GPL/CNG, które - jak np. komutatory oraz elektroniczne centralki kontroli spalania - w całości są opracowywane i produkowane w naszej firmie.

M.T.M. - BRC Gas Equipment na swiecie

Firma M.T.M. - BRC Gas Equipment - świadoma rosnacych wymagan wynikajacych z konkurencji na rynkach swiatowych - zapoczatkowała w ostatnich latach proces decentralizacji swojej działalnosci produkcyjnej, co doprowadziło do stworzenia dwóch oddziałów firmy w Ameryce Południowej. W 2000 roku w Buenos Aires została powołana do istnienia firma BRC Argentyna - aktywna zwłaszcza w sektorze produkcji instalacji oraz sprzedazy urzadzen metanowych, natomiast w 2002 roku w celu zaspokojenia rosnacych potrzeb rynku brazylijskiego ustanowiono WMTM (joint ventures z White Martins - brazylijska filia amerykanskiej grupy Praxair) i wybudowano w Manaus (Amazonia) nowa, okazała fabryke, która zatrudnia dzis 70 pracowników i umacnia obecnosc BRC w Ameryce Południowej.


Ostatnio, to znaczy w roku 2003, firma M.T.M.- BRC Gas Equipment sfinalizowała prestiżowe porozumienie o strategicznej współpracy z amerykańską firmą Impco - absolutnym liderem w sektorze przemysłowych zastosowań paliw gazowych. Owo porozumienie, przewidujące znaczącą współprace w zakresie technologii i sprzedaży, oznacza w praktyce powstanie najwiekszego światowego konsorcjum w branży paliw ekologicznych, które zapewnia obydwu partnerom nowe możliwości inwestycyjne, marketingowe i technologiczne.

Współpracownicy

Wysoki, jakościowy i technologiczny poziom produktów BRC znalazł swe odzwierciedlenie w prestiżowych umowach o współpracy, które - zarówno we Włoszech, jak i zagranicą - wiążą marke BRC z największymi światowymi producentami samochodów: PSA Peugeot-Citroen, Ford, DaimlerChrysler, MAN, Volkswagen, FIAT-Tofas, Mitsubishi, Daewoo Motors, Maruti Suzuki, Dewan-Hyundai, Lada.

Poza tym firma M.T.M. uczestniczy aktywnie w organizacjach branżowych, takich jak Konsorcjum Ecogas (włoska spółka operatorów sektora autogaz), WLPGA (World LPG Association) oraz ENGVA (European NGV Association). Pozostałe informacje dotyczące produktów oraz sieci sprzedaży BRC Gas Equipment dostępne są pod adresem internetowym www.brc.it, gdzie znajdują sie nastepujące informacje: dane na temat korzyści wynikających z zastosowania paliw gazowych, informacje o warsztatach instalacyjnych, które pozwalają uzyskać dokumentacje techniczną i homologacyjną, informacje dotyczące poprawnej instalacji, regulacji z urządzeń BRC Gas Equipment.

  O nas  |  Cennik  |  Technika  |  Galeria  |  Produkty  |  Ekologia  |  Kontakt Copyright © 2007 Motronic.pl  
All Rights Reserved