Instalacja BRC
 Instalacja PRINS
 Zbiorniki
 Dodatki
 Dodatki "Flashlube"


Dodatki "Flashlube"

ELECTRONIC VALVE SAVER KIT

Flashlube zawsze poszukuje rozwoju oraz udoskonaleń swojej ofercie produktów. Innowacyjny FLASHLUBE ELECTRONIC VALVE SAVER KIT jest najnowszym najbardziej zaawansowanym produktem w asortymencie produktów FlashLube. Nowy kit Flashlube dostarczy Ci tych cech właściwości których poszukiwałeś.

Ogólne
Kit jest instalowany w samochodzie zasilanym LPG lub CNG, płyn jest automatycznie wtryskiwany do układu paliwowego silnika. Płyn chroni zawory i gniazda zaworów od szkodliwych osadów węglowych. Natłuszcza górny obszar cylindrów i osusza wtryskiwacze przez co unika się zastoju systemu paliwa w samochodzie.

Nowe specjalne cechy i właściwości
Jak już sama nazwa może mówić, śruba kitu nie musi być regulowana ręcznie, centralak odpowiada za ustawienia dawki na poprawnym poziomie dla określonego typu samochodu. Również ten nowy i innowacyjny kit zawiera czujnik wskazania poziomu FlashLube poprzez diody które mogą być umieszczone na desce rozdzielczej informującej o poziomie zawartości płynu w butelce i konieczności uzupełnienia. Projekt nowego kitu zmienił się w taki sposób że, może być łatwiej instalowany pod maską po to by dostosować kit dokładniej do potrzeb.

Kit zawiera:
- pojemnik z czujnikiem
- płyn
- centralka sterująca
- czujnik (wskażnik)
Kit FlashLube jest stosowany do wszystkich aut zasilanych LPG i CNG. 1 Butelka płynu (400ml) stosoana jest na 4000 km.


VALVE SAVER KIT

Zestaw Flashlube Automatic Lubrication Kit to łatwy sposób na wprowadzenie do systemu paliwowego dodatku Flashlube Valve Saver Fluid, który umożliwia ochronę zaworów oraz chłodzenie, utrzymanie w czystości i smarowanie górnej części cylindrów.
Zestaw zawiera wszystkie wymagane elementy umożliwiające łatwa, samodzielna, zajmująca około 20 minut instalacje, począwszy od instrukcji instalacji po kartę gwarancyjną. Oczywiście instalacji może dokonać również specjalista od montażu instalacji gazowej. Zestaw zawiera nawet GRATISOWA butelkę płynu Flashlube Valve Saver o pojemności 500 ml.
W Europie z zestawów tych korzystają tysiące osób, co sprawia, ze zestaw Flashlube jest najlepiej sprzedającym się automatycznym zestawem do smarowania oraz dodatkiem zastępującym ołów w benzynie. Zdobywający wyrazy uznania zestaw Flashlube Automatic Lubricator został uznany za czołowy produkt w tej kategorii i obecnie jest sprzedawany w niemal wszystkich krajach Euroobligacjajskich. Zestaw Flashlube Lubrication Kit jest tak niezawodny, ze udzielamy na niego dziesięcioletniej gwarancji.
Zastosowanie Zestaw Flashlube Lubrication Kit może być instalowany we wszystkich pojazdach, wózkach widłowych, maszynach rolniczych i przemysłowych zasilanych benzyna lub gazem LPG lub CNG. Zestaw może być używany wyłącznie z płynem Flashlube Valve Saver. Zastosowanie jakiegokolwiek innego produktu spowoduje zanieczyszczenie zestawu i unieważnienie gwarancji.
Charakterystyka Samodzielna instalacja zajmująca około 20 minut Może być instalowany we wszystkich pojazdach 500 ml płynu Flashlube Valve Saver gratis 10 lat gwarancji Zdobywca nagrody Australian Science Award Na całym świecie zamontowano ponad 170,000 zestawów
Korzyści Niewielkie potrzeby konserwacyjne Ochrona silnika przez cały rok łatwa instalacja w dowolnej marce lub modelu


INJECTOR CLEANER

Flashlube, największy dostawca dodatków do paliwa w Europie, wprowadził właśnie na rynek opracowany w oparciu o najnowocześniejszą technologie bezsiarkowy, syntetyczny środek czyszczący do wtryskiwaczy paliwa.
Flashlube Injector Cleaner to najnowocześniejszy bezsiarkowy, syntetyczny dodatek do paliwa, stworzony z myślą o czyszczeniu układu paliwowego oraz ochronie silnika dzięki wyjątkowym właściwościom smarującym, a także umożliwiający prace pojazdu na najwyższych obrotach. Z powodu zmian w składzie paliw, a zwłaszcza zmniejszenia poziomu siarki, Twój silnik bardziej niż kiedykolwiek wymaga dodatkowej ochrony, jaka zapewnia płyn Flashlube Injector Cleaner.
Zmniejszenie zawartości siarki w benzynie może potencjalne oddziaływać na wiele podzespołów układu paliwowego pojazdu np. pompy paliwowe, wtryskiwacze i uszczelki, z uwagi na brak naturalnych właściwości smarujących siarki.
Raporty z krajów Europy wskazują, że od początku 2004 roku wzrosła liczba odnotowanych przypadków zablokowanych zaworów, co zbiegło się z wprowadzeniem paliw o niskiej zawartości siarki.
Odpowiedzią na ten problem jest dodatek firmy Flashlube o znakomitych właściwościach smarowniczych, który oczyszcza system paliwowy i chroni go przed osadami żywic węglowych i pokostu. Niepowtarzalna, syntetyczna, bezsiarkowa formuła Flashlube Injector Cleaner przyczynia się do zmniejszenia emisji spalin i korzystnie wpływa na ilość zużywanego paliwa.
Zastosowanie płynu Flashlube Injector Cleaner jest nieodzowny:
We wszystkich zasilanych benzyną samochodach i pojazdach z napędem na cztery kola samochodach ciężarowych, autobusach i pojazdach wykorzystywanych w działalności gospodarczej urządzeniach rolniczych, przemysłowych i morskich Dla każdego, kto pragnie zaoszczędzić pieniądze poprzez redukcje kosztów benzyny, poprawić wydajność pojazdu i wydłużyć czas eksploatacji silnika.
Korzyści Oczyszczanie wtryskiwaczy i całego układu paliwowego Większa oszczędność zużycia paliwa Smarowanie wtryskiwaczy, pompy i górnej części cylindrów Wyjątkowe smarowanie dla silników napędzanych paliwem o malej zawartości siarki Większa wydajność i moc łatwiejsze uruchamianie pojazdu Zmniejszenie emisji szkodliwych substancji Wydłużenie czasu eksploatacji silnika Ochrona przed korozja Płynna praca silnika
Charakterystyka Nowoczesna technologia, syntetyczna formuła Dostępnych w opakowaniach jednorazowych 50 ml lub butelkach 250 ml Konkurencyjna cena Koncentrat 1litr płynu na 1000litrów benzyny.
Stosunek 1 litr płynu na 1000litrów benzyny.

  O nas  |  Cennik  |  Technika  |  Galeria  |  Produkty  |  Ekologia  |  Kontakt Copyright © 2007 Motronic.pl  
All Rights Reserved